Voľné pracovné miesta

1. Správca areálu, skladník

Miesto práce:  Poľská 3, 040 01 Košice, Košický kraj
Ponúkaný plat (brutto): dohodou na osobnom pohovore
Termín nástupu: po ukončení výberového konania

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
kompletná starostlivosť o areál v Košiciach (drobné opravy, údržba, komunikácia s nájomcami, aktívne riešenie problémov), starostlivosť o sklad spoločnosti (skladové hospodárstvo, príjem, výdaj tovaru), stavebný majster (dodržiavanie časových termínov realizácie stavby, komunikácia s dodávateľmi, nákup potrebného materiálu na stavbu)

Požiadavky na zamestnanca
a) požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

b) zameranie, odbor
stavebníctvo, elektrotechnika, strojárenstvo

c) znalosti
c1) Administratívne a ekonomické znalosti:
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý

c2) Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

c3) Vodičský preukaz:
A, B, C

d) požadovaná prax
5 rokov

e) osobnostné predpoklady a zručnosti
Odborná prax 5 - 10 rokov na obdobnej pozícii. Uchádzač by mal byť flexibilný, pracovitý a nemal by mať problém učiť sa novým veciam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.2012

V prvom kole výberového konania požadujeme poslať životopisy spolu s referenciami bývalých zamestnávateľov na e-mailovú adresu: svim@svim.sk. O výsledku Vás budeme informovať do 15.11.2012. Úspešných uchádzačov následne pozveme na osobný pohovor.

Kontaktná osoba: Ing. Dana Žilková
Tel.: 0911 900 805